Our previous concerts

2016

30.07 Germany, Lübeck, Schleswig-Holstein Musik Festival 20.00h

2015

15.11 Olkusz, MOK 17.00h
13.11 Duszniki Zdroj, V Felix Mendelssohn-Bartholdy’s Festival, „Dworek Chopina” 19.30h
13.06 Germany Nidderau, Open Air Blumen Herrmann 19.00h www.nidderau.de
30.05 Germany Salzgitter, Klesmer & Weltmusikfestival 19.00h www.salzgitter.de
02.05 Arlamow, Arlamow Hotel 20.00h

2014

23.11 Jelenia Gora, „Jeleniogórskie Centrum Kultury” 19.00h
13.11 Germany Stuttgart, Laboratorium, 20.00h www.laboratorium-stuttgart.de
12.11 Germany Offenburg, 361° Spitalkeller 20.30h www.361grad.de
11.11 Germany Bruchsal, St. Paulusheim, Workshop
10.11 Germany Bruchsal, St. Paulusheim, Aula 19.30h
09.11 Germany Langenau, Pfleghof, 20.00h www.langenau.de
08.11 Germany Altrip, Kulturforum, ev. Kirche, 20.00h www.kulturforum-altrip.de
30.10 Warsaw, Museum of History of Polish Jews 23.00h
24.09 Chorzow, „MDK BATORY” 19.00h
12.04 Germany Ravensburg, Zehntscheuer, 20.00h www.zehntscheuer-ravensburg.de
11.04 Germany Nürnberg, Krakauer Haus 20.00h www.krakauer-haus.de

2013

12.10 Germany Schwanstetten – Leerstetten, Kulturscheune, 20.00h
www.kis.schwanstetten-online.de
11.10 Austria Dornbirn, Spielboden, 21.00h www.spielboden.at

GERMANY TOUR
23.04 Germany Bonn, Brotfabrik, 20.00h www.brotfabrik-bonn.de
22.04 Germany Rheinfelden, Neues Jugendhaus 20.00h www.rheinfelden-baden.de
21.04 Germany Offenburg, Spitalkeller 20.30h www.361grad.de
20.04 Germany Kitzingen, Alte Synagoge 20.00h www.kitzingen.info/stadt/altesynagoge
18.04 Germany Altrip, ev. Kirche, 20:00
14.04 Germany Rödermark, Kelterscheune 19.00h www.laks.de/AZRoedermark
13.04 Germany Nürnberg, Villa Leon 20.00h www.kubiss.de/leon
12.04 Germany Heidelberg, Kulturfenster 20.00h www.kulturfenster.de

07.03 Warsaw, Joanna Jezewska&Klezzmates, „Teatr na Woli” 19.00h

2012

LOWER-SILESIAN „HAWDALA” CONCERTS
Magda Brudzińska&Klezzmates „PROJECT-MONIUSZKO”
25.11 Swidnica „Teatr Miejski” 17.00h
24.11 Wroclaw „Synagoga pod Białym Bocianem” 18.50h
23.11 Duszniki Zdroj „Dworek im.Fryderyka Chopina” 19.30h
22.11 Jelenia Gora „Jeleniogórskie Centrum Kultury” 19.00h
21.11 Kamienna Gora „Centrum Kultury” 19.00h
20.11 Olawa „Ośrodek Kultury” 19.00h

13.11 Joanna Jezewska&Klezzmates
Cracow „Scena w kamieniołomie” 20.00h
23.08 Kudowa Zdroj, Magda Brudzinska&Klezzmates „Teatr pod blachą” 22.00h
12.08 Jelenia Góra, Jewish Culture Festival 16.00h
21.04 Germany Simmelsdorf, Simmelsdorfer Mühle 19.30h www.die-simmelsdorfer-muehle.de
20.04 Germany Altrip, Bürgerhaus Alta Ripa 20.00h www.kulturforum-altrip.de
19.04 Germany Einbeck, Tangobrücke 20.00h www.tangobruecke.de
10.03 Germany Eschborn, Eschborn K 20.00h www.eschborn-k.de
09.03 Germany Schwäbisch Hall, Hospitalkirche 20.00h www.konzertkreistriangel.de
08.03 Germany Neustadt/Rübenberge, Schloss Landestrost 20.00h www.region-hannover.de
20.01 Cracow, Joanna Jezewska&Klezzmates „Scena w kamieniołomie” 20.00h
15.01 Torun, II Week of the Jewish Culture, „Dwór Artusa” 19.00h

2011

04.12 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
03.12 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
02.12 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h

LOWER-SILESIAN „HAWDALA” CONCERTS
27.11 Jelenia Gora „Jeleniogórskie Centrum Kultury” 18.00h
26.11 Zgorzelec „Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu” 18.00h
25.11 Swidnica „Świdnicki Ośrodek Kultury” 19.00h
24.11 Duszniki Zdroj „Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Dusznikach Zdroju” 19.30h
20.11 Olawa „Ośrodek Kultury w Oławie” 18.00h
19.11 Legnica „Legnickie Centrum Kultury – Klub Spiżarnia” 19.00h
18.11 Jawor „Jaworski Ośrodek Kultury” 18.00h
17.11 Brzeg Dolny „Dolnobrzeski Ośrodek Kultury” 18.00h

06.11 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
05.11 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
16.10 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
15.10 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
14.10 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
18.09 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
17.09 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
16.09 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
29.08 Lodz, „Centrum Dialogu im. Marka Edelmana” 20.30h
24.08 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
23.08 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
21.08 Lelow, Festival „Lelowskie Spotkanie Kultur” 18.00h
16.06 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
15.06 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
14.06 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
29.05 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
28.05 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
26.05 Cracow, Museum Galicia 19.00h
14.05 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
13.05 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
08.05 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
07.05 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
30.04 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
29.04 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
28.04 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
27.04 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
21.04 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
20.04 Warsaw, „Wspolczesny” Theater, GRAN OPERITA 19.00h
15.04 Germany Heidelberg, Kulturfenster e.V. 20.00h www.kulturfenster.de
14.04 Germany Einbeck, Tangobrücke 20.00h www.tangobruecke.de
12.04 Germany Bruchsal, Paulusheim 19.30h www.klez6.jimdo.com
10.04 Germany Billerbeck, Kolvenburg 16.00h www.kolvenburg.de
09.04 Germany Essen, Katakomben-Theater im Girardet Haus 20.30h
www.katakomben-theater.de
08.04 Germany Altrip, Kulturforum Altrip e.V. 20.30h www.kulturforum-altrip.de
31.03 Cracow, Museum Galicia 19.00h
12.02 Cracow, Museum Galicia 19.00h
13.01 Cracow, Museum Galicia 19.00h

2010

07.12 Cracow, Museum Galicia 19.00h
10.11 Cracow, Museum Galicia 19.00h
06.11 Germany Berlin 20.00h www.kunstsalon.de
05.11 Germany Köln, Kunstsalon 20.00h www.kunstsalon.de
04.11 Germany Dortmund, Jüdische Kultusgemeinde 20.00h www.kunstsalon.de
03.11 Germany Offenburg, Spitalkeller 20.00h www.361grad.de
02.11 Germany Offenburg, Restaurant Amand, Goeggstraße 4, 20.00h
28-31.11  Netherlands Amsterdam, International Jewish Music Festival
The 2nd International Jewish Music Competition www.ijmf.org
24.10 Cracow, Museum Galicia 19.00h
09.10 Zarnow, St. Nichola’s Church 19.00h
08.10 Teremiski, „Theater in Teremiski” 19.00h www.teremiski.edu.pl
21.09 Cracow, Museum Galicia 19.00h
17.08 Cracow, Museum Galicia 19.00h
29.07 France Carpentras, Theatre de la Charité 21.00h
06.07 Cracow, Museum Galicia 19.00h
04.07 Germany Höhr-Grenzhausen, Ev.Kirche, Musik in alten Dorfkirchen 17.00h www.kleinkunst-mons-tabor.de
24.06 France L’Hay-Les-Roses, Moulin de la Bievre 20.30h www.festival-de-lhay-les-roses.fr
16.06 Cracow, Museum Galicia 19.00h
09.06 Katowice, „Kinoteatr Rialto” 19.00h
26.05 Cracow, Museum Galicia 19.00h
25.05 Wroclaw, Simcha Festival, „Synagoga pod Białym Bocianem” 20.00h
24.03 Cracow, Museum Galicia 19.00h
20.02 Kielce,”Dom Kultury Zameczek” 19.00h
10.02 Cracow, Museum Galicia 19.00h
06.01 Cracow, Museum Galicia 19.00h

2009

09.12 Cracow, Museum Galicia 19.00h
11.11 Cracow, Museum Galicia 19.00h
24.10 Germany Bremen, Weserterrassen 6.Klezmerfest 20.00h www.weserterrassen.com
23.10 Germany Schwäbisch Hall, Hospitalkirche 20.00h www.konzertkreistriangel.de
22.10 Germany Bruchsal, Kaufmanns Schlachthof 21.00h www.kaufmanns-schlachthof.de
17.10 Germany Eschborn, KKB Eschborn K 20.00h www.eschborn-k.de
13.10 Cracow, Museum Galicia 19.00h
08.09 Cracow, Museum Galicia 19.00h
04.09 Germany Neißeaue, Kulturinsel Einsiedel, Folklorum, Hauptbühne 23.00h www.kulturinsel.de
18.08 Cracow, Museum Galicia 19.00h
19.07 Germany Schorndorf, Schlossinnenhof 20.00h www.kulturforum-schorndorf.de
15.07 Cracow, Museum Galicia 19.00h
11.07 Narol, „X Cesarsko-Królewski Jarmark Galicyjski” 17.30h
10.06 Cracow, Museum Galicia 19.00h
27.05 Cracow, Museum Galicia 19.00h
17.05 Dabrowa Tarnowska, Synagoge 20.00h
02.05 Stronie Slaskie, Festival „Gorskie Cienie” 20.30h
18.04 Cracow, Museum Galicia 19.00h 5th Birthday of Museum Galicia, entrance free
19.03 Lodz, JAZZGA CLUB 19.00h www.lodzjews.org
18.03 Cracow, Museum Galicia 19.00h
07.03 Germany Neustadt a.d.W., Wespennest 20.00h www.kulturverein-wespennest.de
06.03 Germany Kaisheim, KKB Thaddäus 20.30h www.kleinkunst-kaisheim.de
05.03 Germany Ansbach, Kammerspiele 20.00h www.kammerspiele.com
28.02 Kielce, „DST Palacyk Zielinskiego” 18.00h
18.02 Cracow, Museum Galicia 19.00h
28.01 Cracow, Museum Galicia 19.00h

2008

23.11 Austria Vienna, Porgy & Bess 20:00h www.klezmore-vienna.at
19.11 Cracow, Museum Galicia 19.00h
08.11 Germany Rödermark, Kelterscheune 20:00h www.laks.de/AZRoedermark/
07.11 Germany Rastatt, Reithalle 20:00h www.rastatt.de
06.11 Germany Stuttgart, Laboratorium 20:30h www.laboratorium-stuttgart.de
24.10 Germany Telgte, Bürgerhaus 20:00h www.muensterland-festival.de
21.10 Cracow, Museum Galicia 19.00h

GERMANY-LUXEMBURG TOUR
11.10 Fulda, Kulturkeller 20:00h www.kreuz.com
09.10 Gronau, Café Oreade 20:00h www.muensterland-festival.de
07.10 Pfullendorf, Festival der Stimmen, Schreinerei Frickinger 20:00h www.pfullendorf.de
06.10 Bruchsal, Kaufmanns Schlachthof 20:00h www.kaufmanns-schlachthof.de
05.10 Haltern, Altes Rathaus 17:00h www.muensterland-festival.de
04.10 Wredenhagen, Cafe Scheune 21:00h www.cafescheune.de
03.10 Kassel, Kreuzkirche 20:00h
02.10 Ulm, Charivari 20:30h www.ulm.de
01.10 Luxemburg Redange, L’inoui 20:00h www.inoui.lu
30.09 Luxemburg Redange, L’inoui 20:00h www.inoui.lu
29.09 Dresden, St.Pauli Ruine 19:00h www.theaterruine.de

23.09 Cracow, Museum Galicia 19.00h
20.09 Maleniec, Museum of Technology 17.00h
17.09 Szczecin, Plus Tennis Music Festival 21.00h
17.08 Cracow, Dworek Białoprądnicki 16.00h
19.07 Germany Nürnberg, Summerfest, Krakauer Haus 16:00h www.krakauer-haus.de
14.07 Cracow, Museum Galicja 19.00h
01.06 Oleśnica, „Dni Oleśnicy”, Podzamcze, 18:40h
28.05 Cracow, Galicia Museum, 20h
16.05 Cracow, The Night of Museums, Muzeum Inżynierii Miejskiej

Tour promoting our new album REFLECTIONS April 12-26:
12 Bolesławiec, Opałkowa Chata
13 Wrocław, Synagoga „Pod Białym Bocianem”
14 Poznań, Klub „Pod Pretekstem”
16 Słupsk, Sala Filharmonii
17 Gdynia, Klub Muzyczny „Ucho”
18 Warsaw, „BemArt” bemowskie centrum kultury
19 Chełm, Chełmski Dom Kultury (ChDK), sala widowiskowa
26 Kielce, Dom Środowisk Twórczych

09.04 Cracow, Galicia Museum
25.03 Cracow, Galicia Museum
01.02 Domecko „Stary Dom”
26.01 Cracow, Galicia Museum
13.01 Germany Dresden, Staatsschauspiel, Kleines Haus andreasgrosse.de
12.01 Germany Offenburg, Spitalkeller www.361grad.de
11.01 Germany Langenau, Pfleghof www.langenau.de
10.01 Germany Halle, Objekt 5 www.objekt5.de

2007

07.12 Cracow, Galicia Museum
23.11 Cracow, Galicia Museum
20.11 Warsaw, Etniczne Inspiracje 2007 Dom Kultury Rakowiec
19.11 Łódź Teatr AOIA
18.11 Wrocław Centrum Kultury „Zamek”
17.11 Germany Nürnberg, Villa Leon
13.11 Germany Bruchsal, Schlachthof, kaufmanns-schlachthof.de
12.11 Germany Leipzig, NaTo
11.11 Germany Bremerhaven, Theater im Fischereihafen
19.11 Cracow, Galicia Museum
30.09 Germany Tostedt, ST. Joannes – Kirche
30.09 Germany Jesteburg, Bossat – Kulturstätte
29.09 Germany Buchholz, ST. Paulus – Kirche
28.09 Germany Hamburg, Kulturkirche – Altona
18.09 Cracow, Galicia Museum
31.08 Cracow, Galicia Museum
24.07 Cracow, Galicia Museum
11.07 Kazimierz Dolny „Knajpa u Fryzjera”
30.06 Kostrzyn scene at City Park www.kostrzyn.pl/kck
25.06 Łódź Manufaktura „Meetings with Jewish culture”
24.06 Warsaw, Museum of History
16.06 Germany Salzgitter, Klesmerfestival
14.06 Sanok Festival „One God – Many Cultures” 1bog.franciszkanie.pl
28.04 Sweden Stockholm, Stallet, www.stallet.st

TOUR IN GERMANY
08.03 Halle/Salle
09.03 Bonn, Brotfabrik
10.03 Osterburken
11.03 Altensteig, Bürgerhaus
13.03 Pforzheim, Synagoge of the Israel Community
14.03 Düsseldorf, ZAKK
15.03 Essen, Katakomben-Theater
16.03 Oldenburg, Theater Laboratorium
17.03 Neustadt/W, Wirtshaus Konfetti
18.03 Offenburg, Spitalkeller
19.03 VS-Villlingen, Scheuer
20.03 Lage-Hörste, IMK
21.03 Wetzlar, Franzis
22.03 Waiblingen, Kulturhaus Schwanen
23.03 Kassel, Valentin Reinbold, Kreuzkirche
24.03 Fulda, Kulturkeller
25.03 Dresden, Staatsschauspiel

14.02 Cracow, Galicia Museum
16.01 Wrocław, Muzyic Club „Łykend”
15.01 Poznań, club „Pod Pretekstem” www.podpretekstem.pl
11.01 Germany, Freiburg Kulturbörse www.kulturboerse.de

2006

06.12 Przemyśl, XV International Accordion Music Festival
19 -20.11 Warsaw, Ateneum Theater, POPIÓŁ I WIATR poetic spectacle
22.10 Koszalin, Baltic Drama Theater
21.10 Gorzów Wlkp., Jazz Club „Pod Filarami” www.jazzfilary.pl
09.10 Wrocław, Synagoga Pod Białym Bocianem, V Wyszehrad Festival
13.10 Łódź, Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych www.aoia.pl
12.10 Toruń, „Jewish Culture Days” Dwór Artusa
23.09 Cracow, Galicia Museum
10.09 Warsaw, concert „Nieobojętni Patrzą Inaczej” www.nieobojetni.pl
10.09 WARSZAWA SINGERA III FESTIWAL KULTURY ŻYDOWSKIEJ Tancbuda
09.09 Wyszków, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”
o8.09 WARSZAWA SINGERA III FESTIWAL KULTURY ŻYDOWSKIEJ Tancbuda
19.08 Kazimierz Dolny „Knajpa u Fryzjera”
18.08 Warsaw, Lapidarium www.lapidarium.prv.pl
11.08 Cracow, Galicia Museum
30.06 Cracow, Galicia Museum
23.06 Dobrodzien, ” IX Międzynarodow Spotkania Zespołów Artystycznych Mniejszości Narodowych i Etnicznych                    Źródło”
20.06 Tarnów, Concert Pod Bimą – Galicjaner Sztetl
18.06 Chmielnik, „IV Spotkania z kulturą żydowską”, www.chmielnik.com
04.06 Olkusz, Olkusz’s Days
20.05 Cracow, 5th International Soup Festival
19.03 Germany – Furth, große Halle www.kulturforum.fuerth.de
16.03 Germany – Chemnitz, schönherr.kulturfabrik www.tdjk.de
23.02 Wrocław, club Łykend
22.02 Słupsk, Philharmonic
21.02 Poznań, Jazz Club „Blue Note”

2005

16.12 Włodawa, VIII Festiwal Trzech Kultur, Muzeum – Wielka Synagoga
15.12 Lublin, Sala Nowa Centrum Kultury, Peowiaków 12 street
19.11 Buchholz, St. Paulus church (St. Paulus Kirche)
15.10 Cracow, Galicia Museum – concert was promoting our new album
16.10 Kielce, „PODWÓRKA, PODWÓRECZKA I BRAMY… czyli żydowskie historie zaklęte
w zaułkach Koziej i Orlej” www.kck.com.pl
11.09 Warsaw, concert „Nieobojętni Patrzą Inaczej” www.nieobojetni.pl
10.09 Warsaw, Ośrodek Działań Twórczych Domu Kultury Warszawa-Włochy.
Concert „Muzyka czterech stron świata”.
26.07 Cracow, Galicia Museum
15.07 Warsaw, Lapidarium, www.lapidarium.prv.pl
27.07 Cracow, Galicia Museum
20.06 Poznań; Kub „Pod Pretekstem”, www.podpretekstem.pl
19.06 Chmielnik; „III Spotkania z kulturą żydowską” www.chmielnik.com
17.06 Wrocław; VII Spotkania z Kulturą Żydowską „Simcha”
05.06 Łódź; Akademicki Osrodek Inicjatyw Artystycznych
25.05 Cracow, Galicia Museum
30.04 Cracow, Galicia Museum
19.04 Germany, Schwalbach
23.04 Olkusz, Miejski Ośrodek Kultury